Новинка в iCases! Аксессуары для качественной и удобной съемки контента 📸 В каталог

 

Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе аксессуаров на сумму от 999 грн 🤑

 
Tesla представила бездротову зарядку

Tesla представила бездротову зарядку

в iCases Blog

Яка може заряджати одразу 3 пристрої. Це аналог AirPower.

Компанія Tesla оголосила про запуск бездротової зарядки, вартістю 300 доларів, яка може заряджати до трьох пристроїв Qi одночасно.

Концепція дещо схожа на AirPower, яку Apple хотіла зробити, оскільки три пристрої можуть бути розміщені в будь-якому місці на зарядному килимку Tesla, отримуючи до 15 Вт потужності кожен.

Tesla каже, що кутова конструкція зарядного килимка була натхненна зовнішнім виглядом Cybertruck, і він оснащений алюмінієвим корпусом з поверхнею алькантари та знімною магнітною підставкою, яку можна використовувати для зарядки рівно або під кутом.

Натхненна кутовим дизайном і металевим стилем Cybertruck, наша платформа бездротової зарядки забезпечує 15 Вт швидкої зарядки на пристрій для трьох пристроїв одночасно. Його гладкий дизайн складається з алюмінієвого корпусу, поверхні алькантари преміум-класу та знімної магнітної підставки, що дає змогу вкладати зарядний пристрій плоским або під кутом для кращого огляду. Завдяки технології FreePower(R), яка заряджає ваші пристрої з підтримкою Qi, такі як телефони або навушники, розміщені в будь-якому місці на його поверхні без точного вирівнювання.

У вересні 2017 року Apple анонсувала AirPower, зарядний пристрій для декількох пристроїв, призначений для заряджання iPhone, Apple Watch і AirPods одночасно. Apple хотіла, щоб користувачі могли розміщувати свої пристрої в будь-якому місці AirPower для зарядки, але необхідні бездротові котушки, що перекриваються, були проблематичними, при цьому Apple бачила проблеми з управлінням теплом і перешкодами, які заважали продукту бути життєздатним. Хоча AirPower мав бути запущений у 2018 році, він так і не з'явився, і Apple підтвердила його скасування у 2019 році.

Зарядний килимок Tesla використовує FreePower, технологію від Aira, яка використовувалася в інших платформах бездротової зарядки, таких як Base Station Pro від Nomad. Базова станція Nomad Pro також підтримувала зарядку з будь-якої точки зарядної платформи, але це виявилося проблематичним, тому що вона погано працювала з iPhone 12 і пізнішими моделями через проблеми з прошивкою.

Хоча концепція Tesla аналогічна тому, чого Apple сподівалася досягти з AirPower, вона обмежена пристроями на базі Qi, такими як iPhone і AirPods, і вона не заряджає Apple Watch.

Добавить комментарий
Еще статьи по теме