-10% на вcі позиції бренду Spigen до 31 травня До каталогу 🤑

Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні аксесуарів на суму від 999 грн 🤑

Огляд Insta360 Go 3

Огляд Insta360 Go 3

в iCases Blog

Вам точно захочеться її купити.

Екшн-камера Insta360 GO 3 64Gb Arctic White  (CINSABKA_GO301)
Екшн-камера Insta360 GO 3 64Gb Arctic White (CINSABKA_GO301)
5.0 (2 оцінок)
13 999 грн

Третє покоління камери Insta360 Go 3 (за ціною від 379,99 дол. США) стало ще більш універсальним. Сама носима камера записує відео з якістю 2,7K30 і може супроводжувати вас під час підводних екскурсій на глибині до 5 метрів. Якщо ви хочете використовувати її для більш традиційної зйомки з рук, то корпус Action Pod, що входить до комплекту поставки, можна використовувати як GoPro. Недоліками камери є нерозширювана пам'ять і незнімний акумулятор, але все ж її варто придбати, якщо вам потрібна найкомпактніша камера з можливих. Але загалом GoPro Hero11 Black (399,99 дол. США) залишається переможцем у номінації "Вибір редакції" серед екшн-камер.

Менша за розміром капсула Go 3 схожа на свою попередницю, але до неї додається новий розумний аксесуар: Action Pod Action Pod - це, по суті, традиційний чохол для екшн-камери без камери. Це не те, що ви обов'язково будете використовувати, але це робить Go 3 кориснішим, ніж його попередник.

Action Pod оснащений сенсорним дисплеєм з відкидною конструкцією, що дає змогу налаштовувати зйомку з-за або перед об'єктивом. Коли Go 3 від'єднаний, він також може працювати як пульт дистанційного керування Go 3 і відображати пряму трансляцію з Go 3.

Оскільки він занадто малий, щоб підтримувати стандартні карти пам'яті та водночас зберігати водонепроникність, Insta360 продає його в різних конфігураціях з різним об'ємом пам'яті: 379,99 дол. за 32 ГБ, 399,99 дол. за 64 ГБ і 429,99 дол. за 128 ГБ. Для тестування я придбав модель на 64 ГБ, і вона дає змогу зберігати відео у форматі 2,7K30 трохи менше трьох годин.

Сама камера Go 3 має клас захисту IPX8 і може використовуватися для підводного плавання і купання на глибині до 5 метрів. Водонепроникний корпус Action Pod з класом захисту IPX4 підходить для використання під дощем, але не для занурення під воду.

Технічні характеристики Insta360 GO 3 128Gb:

  • Модель Insta360 GO 3
  • Вага 35,5 г - камера96,3 г - екшн-капсула
  • Розміри 25,6 х 54,4 х 23,2 мм - камера
  • 63,5 x 47,6 x 29,5 мм - екшн-капсула
  • Діафрагма камери f/2.2
  • Роздільна здатність відео 2,7K 30 FPS
  • 1440p 50 FPS
  • 1080p 120 FPS
  • Бітрейт відео 80 Мбіт/с
  • Відеорежими Стандартний, інтервальна зйомка, FreeFrame (співвідношення сторін, що налаштовується), сповільнене знімання, Pre Recording (попереднє знімання), Loop (циклічне знімання), таймлапс, TimeShift
  • Максимальна роздільна здатність фото 2560 х 1440
  • Сенсорний екран Є, відкидний, 2,2 дюйма
  • Стандарт IP IPX8 (модуль камери), IPX4 (Action Pod)
  • Акумулятор 310 мА-год - камера1270 мА-год - екшн-капсула
  • Термін служби акумулятора До 170 хвилин зйомки з роздільною здатністю 1080p 30 FPS з використанням Action Pod

 

Комплектація Insta360 Go 3

До комплекту постачання входить кріплення для штатива з кульовою голівкою під назвою Swivel Stand, яке використовує магніти і фізичний затискач для стабілізації корпусу камери Go або Action Pod. Завдяки стандартному 1/4-дюймовому штативу вона може кріпитися до всього, починаючи від клейкої основи (з багаторазовим клеєм), яка входить до комплекту, та закінчуючи іншими фотоаксесуарами, такими як Mini 2-in-1 Tripod (відкриється в новому вікні) Insta360 (29,99 дол.) GoPro Якщо у вас є кріплення, то варто придбати штатив Mini 2-in-1, який поставляється із сумісним адаптером. На додаток до поворотної стійки в комплект поставки входить кліпса Easy Clip для кріплення модуля камери Go до чого-небудь, наприклад, до краю капелюха.

Зняття Pod Go 3 також не становить складності. На модулі камери є єдина кнопка, яка за замовчуванням запускає запис. Режим запису за замовчуванням можна змінити в меню камери (доступно з екрана Action Pod). Під час відтворення зображень на Go 3 блимає червоний індикатор.

У верхній частині камери розташована помітна кнопка запису, а збоку - кнопки живлення і режиму. Остання зручна для перемикання між різними режимами зйомки (в порядку проходження в меню): Starlapse, Interval, HDR Photo, Photo, Photo, Video, FreeFrame Video, TimeLapse, Timeshift, Slow Motion і Loop.

2,2-дюймовий сенсорний екран невеликий, але на ньому достатньо місця для натискання на значки і зміни налаштувань. Сенсорний відгук швидкий і точний, а конструкція з екраном, що перевертається, зручна для відеоблогерів, які хочуть записувати себе. Пристрій також підтримує основні голосові команди, такі як "почати запис" і "зробити знімок". Звук із вбудованого мікрофона гучний і чіткий, але в галасливій обстановці його якість залишає бажати кращого.

Час автономної роботи

Go 3 може знімати близько 40 хвилин відеороликів у форматі 2,7K30 на незнімному акумуляторі. Крім того, для забезпечення додаткового двогодинного часу роботи можна використовувати Action Pod. Таким чином, тривалий запис не є проблемою для жодного з варіантів. У наших тестах камера вела безперервний запис до повного розряду акумулятора, не перегріваючись. Слід зазначити, що, незважаючи на хорошу продуктивність, незнімний акумулятор дещо обмежує можливості камери. Його не можна замінити запасним для швидкої зйомки, а час автономної роботи з часом зменшується.

Рішення Insta360 обмежити роздільну здатність відео і частоту кадрів до 2,7K30 або 1440p50 відіграє свою роль, але GoPro Hero11 Mini порівняно з нею сильно нагрівається і працює недовго, зокрема й тому, що стискає відео до 5,3K60. Go 3 не повинна справлятися з таким обсягом даних - тут є тільки один режим сповільненої зйомки 1080p120, що досить скромно за мірками екшн-камер. Якщо вам до душі більше пікселів і уповільнена зйомка, зверніть увагу на GoPro Hero11 Black або розгляньте Instagram 360 One RS.

Action Pod оснащений портом USB-C для зарядки і передачі файлів на комп'ютер. Його також можна використовувати як зарядний кейс для модулів камери, що не мають стандартного порту для зарядки. Для редагування на телефон можна завантажити застосунок Insta360 (доступний для Android і iOS). Я тестував Go 3 на iPhone і використовував застосунок для створення гіперлапсів зі зсувом за часом. Деякі функції камери, як-от зсув за часом, таймлапс і відео з вільними кадрами, працюють залежно від застосунку.

Передача обчислювальної потужності на телефон через застосунок знижує вартість Insta360 і збільшує час запису на одній зарядці, але при цьому втрачається зручність роботи з відеоефектами в реальному часі. На відміну від цього, камера GoPro Hero11 Black дає змогу переглядати гіперлапс відразу після запису.

 

Додаток Insta360

Додаток Insta360 App також має вбудовані інструменти редагування, які допоможуть вам поліпшити робочий процес. Ви можете легко коригувати покадрові та гіперлапсові відеоролики, зокрема змінювати швидкість відтворення, обрізати кліпи, редагувати колір і контрастність. У додатку також є функції автоматичного редагування на основі штучного інтелекту. Наприклад, ви можете створити ролик, вказавши кліпи, які хочете використовувати; GoPro змушує вас оплатити підписку, якщо ви хочете, щоб додаток автоматично створював ролик.

Відео з цифровою стабілізацією 2,7K30

Що стосується якості відео, то Go 3 демонструє неоднозначні результати: знятий матеріал у форматі 2,7K30 вирізняється чіткістю та ясністю і підтримує різні колірні профілі. Для базового редагування можна вибрати Стандартний, Яскравий і Плоский, а також використовувати творчі фільтри в камері.

Легко перемикатися між режимами Ultra View, Action View, Linear View і Narrow Lens View. Режим Ultra View показує деякі спотворення типу "риб'яче око", але охоплює повнорозмірний еквівалент 11-мм об'єктива при f/2,2. Режим Action View усуває центральні спотворення, але розтягує краї кадру, створюючи ширшу сцену. Linear має майже таку ж ширину, але зберігає рівний горизонт. Вузькі відблиски відповідають зображенню, отриманому за допомогою стандартного об'єктива.

Цифрова стабілізація зображення напрочуд ефективна під час зйомки з рук, але знімки з її ввімкненням просто жахливі. У наших тестах ми прикріпили камеру Go до центру грудей за допомогою магнітної підвіски і зробили звичайні та зсунуті за часом знімки. Знімки вийшли занадто тремтячими і хиткими, щоб їх можна було використовувати. Стабілізацію в такій конфігурації слід обмежити фотографіями і короткими роликами, оскільки вона недостатньо ефективна для боротьби з нестабільним рухом ходи.

Варто також відзначити відео у вільній формі. Для цього необхідно збирати ролики в додатку Insta360, але при цьому знімається не прямокутний кадр, а повний круговий огляд об'єктива. Це дає змогу знімати кадри з роздільною здатністю 1440p у співвідношеннях 16:9, 9:16 і 1:1 для різних соціальних платформ. Проведення кожного ролика FreeForm через процес редагування може виявитися непростим завданням, але автори, яким необхідно відправляти ролики як на широкоекранні, так і на портретні пристрої, можуть знайти в цьому сенс.

Камера зберігає все на швидкості близько 80 Мбіт/с зі стисненням H.264 і 8-бітовим кольором 4:2:0. Ці характеристики не підходять для редагування, тому перед записом обов'язково виберіть потрібний колірний профіль - у Go 3 доступні різні спеціальні події, включно з поїздками на велосипеді пересіченою місцевістю, міськими дослідженнями, зимовими видами спорту, екскурсіями за слабкого освітлення і пляжними сценами. Якщо ви хочете відредагувати відео пізніше, 10-бітові файли HEVC GoPro Hero 11 у форматі 4:2:0 забезпечують ще більшу гнучкість.

Є також режим фотозйомки, що дає змогу робити знімки у співвідношеннях 16:9, 9:16, 2,7:1 і 1:1. Камера також може зберігати фотографії у власному форматі . INSP і вимагає обробки додатком Insta360. За необхідності файл можна перетворити у формат DNG (або зберегти одночасно DNG і INSP), але при цьому файл потребує сильного редагування. Наприклад, у форматі DNG 9,2 МП 1:1 необхідно обрізати кругові віньєтки по чотирьох кутах. Ентузіасти можуть захотіти використовувати ці DNG-фотографії, але більшості людей краще використовувати для знімків високоякісний камерофон, наприклад iPhone або Galaxy. Фотографії Go 3 незрівнянно кращі, особливо при слабкому освітленні.

Любителям маленьких камер на замітку

Insta360 Go 3 не пропонує такої кількості кадрів і пікселів, як висококласні екшн-фотоапарати, але її невеликий переносний дизайн і корпус Action Pod роблять її привабливою як для лайф-блогерів, так і для відеоблогерів. Відео у форматі 2,7K з рук має дуже гарний вигляд, є безліч творчих функцій, з якими можна експериментувати, а час автономної роботи вражає (особливо при використанні Action Pod). Однак є і низка недоліків, наприклад, те, що найбільш просунуті режими відеозйомки вимагають обробки в додатках, а також відсутність підтримки розширюваної пам'яті. Якщо для вас найважливіше портативність, ви можете подолати ці недоліки, але більшості людей краще придбати GoPro Hero11 Black. GoPro Hero11 Black знімає з вищою частотою кадрів і кращою передачею кольору, камера пропонує внутрішньокамерний таймшифт і відмінну якість відео для свого класу.

Коментарі
В
Влад
07.08.2023
Я прочитав статтю огляду на Insta360 GO 3 і вона дійсно допомогла мені глибше зрозуміти особливості та можливості цієї дивовижної камери. Я дізнався про її компактні розміри та легкість, що робить її ідеальним супутником для подорожей та повсякденних зйомок. Також було цікаво дізнатися про нові функції, такі як покращена стабілізація та можливість зйомки в 4K. Загалом ця стаття дала мені чітке уявлення про те, що може запропонувати Insta360 GO 3, і допомогла мені прийняти рішення щодо його придбання. Дякую автору за інформативний огляд!
Додати коментар
Ще статті за темою