Заряджай всі пристрої одночасно! Знижка -15% на бездротові зарядки CasePro До покупок ⚡️

-10% на вcі позиції бренду Spigen до 31 травня До каталогу 🤑

Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні аксесуарів на суму від 999 грн 🤑

Вийшли перші огляди нових MacBook Pro

Вийшли перші огляди нових MacBook Pro

в iCases Blog

Розповідаю, що говорять про новинку закордонні журналісти.

Огляди нового MacBook Pro з процесором M3 опублікували закордонні журналісти.

Вони розглянули нові кольори корпусу і зміни в продуктивності чіпа. Загалом враження у всіх позитивні.

1. TechCrunch

TechCrunch високо оцінив новий MacBook Pro з чипом M3 Max.

З точки зору промислового дизайну істотних змін порівняно з моделлю 2021 року не відбулося. Apple звикла до прихильного погляду, балансуючи між заокругленими краями і плоским, майже коробчастим дизайном, не відрізняючись у цьому відношенні від iPhone.

"Космічний чорний" - останнє доповнення до колірної гами MacBook. При попаданні світла він приємно переливається. Але найголовніше тут - це фактор відбитків пальців. Нове оздоблення зводить його до мінімуму.

Апаратна частина фронтальної камери залишилася колишньою, але оновлення чипа дало змогу ще більше змінити якість зображення. Зображення стали трохи різкішими.

Одна з інновацій чипа - трасування променів. Ця функція покликана підвищити реалістичність ігрового процесу.

Нова технологія сітчастих шейдерів забезпечує кращу графіку і деталізацію сцен.

Результати вражають. По суті, це "Піноккіо" з великою кількістю мечів. Ще кілька років тому було б немислимо випустити гру на macOS в один день із PS5, Xbox Series X/S і Windows. Але бібліотека ігор для macOS ще не закінчена.

Дивно, але на M3 Max на максимальних налаштуваннях гра йшла просто відмінно. Та й з підключеним DualSense грати було одне задоволення.

Результати бенчмарк-тестів:

2. CNET

Як би ви не називали MacBook, MacBook Pro в кінцевому підсумку є мобільною робочою станцією. Це головна причина, через яку він виправдовує свою ціну в 3 999 доларів США.

У новому MacBook Pro виділяються дві фізичні зміни. Ідея не нова, але все ж не надто поширена. Втім, залежно від кута огляду дефекти можуть бути не такими помітними. Крім того, на клавішах, як і раніше, залишаються відбитки пальців.

Безпосередньо про продуктивність. Якогось екстраординарного приросту продуктивності не спостерігається. Однак ці ноутбуки працюють дещо краще, ніж попереднє покоління.

Обчислювальна продуктивність GPU, відображена в тесті Geekbench Metal, не сильно зросла - з 38 до 40 ядер. Однак швидкість рендерингу, вимірювана тестом Cinebench, зросла більш ніж удвічі.

Що стосується практичних можливостей серії M3, то для передачі даних на MacBook Pro 20 з базовим процесором знадобилося менше 14 хвилин. Також трохи більше восьми з половиною хвилин знадобилося MacBook 16 Pro для рендеринга в повній роздільній здатності близько 1000 фотографій і відео одночасно.

MacBook Pro 16 - найкращий вибір серед ноутбуків з macOS. Якщо вам потрібна швидкість, то він того вартий.

3. The Verge

Одними з перших з'явилися журналісти традиційного видання The Verge. Нижче наведено уривок з оригінальної статті.

Після переходу на Apple Silicon MacBook Pros зазвичай оснащуються трьома портами Thunderbolt, роз'ємом для навушників, портом MagSafe 3, слотом SDXC і роз'ємом HDMI, тоді як у базовій 14-дюймовій моделі з чипом M3 їх усього два, а вищезгаданих портів Thunderbolt 3 - два.

Чому Apple залишила третій порт Thunderbolt для моделей M3 Pro і M3 Max? Можливо, тому, що чіп M3 підтримує тільки один зовнішній дисплей, а M3 Pro і Max - два.

На жаль, базова версія MB Pro з M3 не поставляється в новому чорному кольорі корпусу. Залишаються тільки дорожчі моделі.

Практично у всіх сценаріях M3 MacBook Pro 14 виявляється трохи кращим за M2 MacBook Air 15 приблизно на 10%. Результати тестування:

Тихий пристрій - навіть в інтенсивних бенчмарках, таких як PugetBench в Adobe Premiere Pro і тест експорту відео 4K, вентилятор працює тихо. Незважаючи на це, вентилятор так і не досяг некомфортного рівня шуму. Запуск гри Shadow of the Tomb Raider на максимальних налаштуваннях призвів до нагрівання. Частота зміни кадрів склала 32 к/с, що цілком нормально для однокористувацької гри. Але як би Apple не намагалася це піднести, я вважаю, що Mac не призначений навіть для ігор, не кажучи вже про базову M3.

Я продовжував використовувати Mac протягом 12-14 годин на день за яскравості 300 ніт, вимкненої адаптивної яскравості та всіх опцій економії заряду батареї; після трьох годин роботи батарея ноутбука розрядилася приблизно на 15%.

Додати коментар
Ще статті за темою