Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні аксесуарів на суму від 1499 грн 🤑

Apple може представити свої перші розумні окуляри вже у 2026 році

Apple може представити свої перші розумні окуляри вже у 2026 році

в iCases Blog

Apple просуває запуск розумних окулярів зі штучним інтелектом.

Bloomberg повідомляє, що Apple вже у 2026 році може презентувати свої перші смарт-окуляри. Новинка, за інформацією джерел, отримає камери, мікрофони та динаміки, що дозволить пристрою «бачити» навколишній світ і реагувати на запити за допомогою голосового асистента Siri.

Очікується, що окуляри зможуть приймати дзвінки, керувати музикою, здійснювати переклад у режимі реального часу та прокладати маршрути. Крім того, гаджет отримає власний процесор. Утім, можливості повноцінної доповненої реальності поки що залишаються поза межами найближчих планів Apple.

Чутки з’явилися буквально наступного дня після того, як CEO OpenAI Сем Альтман повідомив про купівлю компанії io — стартапу, що займається розробкою ШІ-пристроїв і заснований легендарним дизайнером Apple Джоні Айвом. Як стверджують джерела, Айв та Альтман вже працюють над першими продуктами, які можуть з’явитися у продажу наступного року. Очікується, що новинка буде безекранною, але оснащеною вбудованими мікрофонами та камерами — тобто орієнтованою на голосове та візуальне взаємодіяння без зайвого інтерфейсу.

  1. Пошук від Google стає схожим на ChatGPT: відповіді у вигляді розмови, а не списку сайтів
Додати коментар
Популярні статті