Новинка в iCases! Аксесуари для якісної та зручної зйомки контенту 📸 До каталогу 

Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні аксесуарів на суму від 999 грн 🤑

Огляд геймпаду DualSense Edge

Огляд геймпаду DualSense Edge

в iCases Blog

Плюсів набагато більше, ніж мінусів.

Бездротовий геймпад Sony DualSense Edge для PlayStation 5 White/Black (9444398)
Бездротовий геймпад Sony DualSense Edge для PlayStation 5 White/Black (9444398)
5.0 (1 оцінок)
7 999 грн

DualSense Edge - дизайн та особливості

Дизайн DualSense Edge не сильно відрізняється від дизайну стандартного контролера DualSense, що робить перехід від одного до іншого плавним оновленням. Проте, він наповнений безліччю захопливих технологій і робить функції контролера високого класу доступнішими для широкої аудиторії PlayStation.

Усе акуратно упаковано в двоколірний жорсткий футляр, який відповідає біло-чорній PS5 і виготовлений з того, що здається тим самим пластиком, що й сам контролер. Усередині ви знайдете передній і центральний DualSense Edge, а також невеликий вибір аксесуарів і змінних бітів. Є дві різні задні кнопки - напівкупольна опція і важільна опція - а також дві різні опуклі аналогові джойстики для заміни джойстиків за замовчуванням. Крім того, є плетений кабель USB-C, а також невеликий пластиковий механізм, який можна додати у верхню частину DualSense Edge, щоб кабель випадково не витягся під час гри. На задній панелі корпусу є навіть невеликий клапан, який дає змогу заряджати контролер, поки він перебуває всередині.

Найпомітнішою фізичною зміною між DualSense Edge і стандартним DualSense є додавання функціональної кнопки під кожним аналоговим джойстиком, що дає змогу зберігати або перемикатися між користувацькими профілями, а також налаштовувати налаштування звуку на льоту. Це пов'язано з гладким інтерфейсом на PS5, що полегшує перемикання між вашими профілями. Ви навіть можете "прикріпити" свої чотири найчастіше використовуваних профілі до кнопок обличчя для швидкого доступу.

На додаток до функціональних кнопок, задня частина DualSense Edge також має деякі химерні функції професійного рівня. Обидва аналогові тригери оснащені стоп-повзунками для зменшення відстані переміщення з трьома пресетами. Ви можете вибрати між повним діапазоном, середнім діапазоном і коротким діапазоном для більш миттєвих активацій. Крім того, ви можете налаштувати окремі мертві зони для кожного аналогового тригера в налаштуваннях програмного забезпечення.

Під стоп-повзунками розташовані слоти LB і RB, де ви можете вставити додаткові кнопки "Назад". Ви можете вибрати між важільними або напівкупольними кнопками, обидві з яких виготовлені з металевої збірки преміум-класу. Важелі довші та дрібніші, слідуючи кривизні геймпада, і будуть знайомі людям, які використовували інші професійні геймпади, такі як Xbox Elite. Ці важільні кнопки трохи легше натискати, оскільки вони природним чином прилягають до ручок контролера.

З іншого боку, альтернативи напівкуполу не схожі ні на одну задню кнопку, яку ви могли використовувати раніше. Вони мають унікальну форму, схожу на аналоговий джойстик, розрізаний навпіл і сидить по діагоналі через задню частину контролера. Вони вимагають більшої навмисності для пресування, але почуваються набагато міцніше, ніж варіанти в стилі важеля, і з меншою ймовірністю побачать будь-які випадкові преси. Розміщення напівкуполів вимагає, щоб ваші середні пальці лежали набагато вище на задній панелі гаджета, але також означає, що їх можна легко ігнорувати за нормального утримання. Це робить їх менш нав'язливою кнопкою "Назад", якщо ви маєте намір тримати їх прикріпленими назавжди. В іншому разі ви завжди можете видалити їх і зберегти в разі, якщо вони не використовуються.

Заміна модулів

У DualSense Edge можна повністю замінити джойстики. Звичайно ж, деталь продається окремо по 20 доларів за штуку. Це дуже круте доповнення.

Самі аналогові джойстики ідентичні тим, які є на стандартному контролері DualSense, формою і всім іншим. Також є два взаємозамінні варіанти аналогового джойстика: висока випукла форма для більш точних рухів; і коротка, випукла форма, призначена для більш швидкої гри в стилі бігу та стрільби. Обидві деталі виготовлені з напівтвердого гумового матеріалу з текстурованою поверхнею для додаткового захоплення.

На додаток до цих нових оновлень професійного рівня, тут є всі стандартні функції DualSense, включно з тактильним зворотним зв'язком, адаптивними тригерами, вбудованим мікрофоном і багато іншого. Щоб ще більше відрізнятися від контролера за замовчуванням, DualSense Edge має трохи більш зухвалий вигляд із чорними кнопками, чорною D-pad і повністю чорною сенсорною панеллю, прикрашеною культовими символами PlayStation.

Також новинка трохи важча, важить приблизно 325 грамів порівняно з DualSense вага якого близько 280 грамів. Розробники збільшили ваги приблизно на 16%.

DualSense Edge - програмне забезпечення

Після першого підключення DualSense Edge до PS5 у вас буде можливість пройти короткий тур, який познайомить вас з його основними функціями. Цей підручник чудово знайомить із меню функції та допомагає вам створити й налаштувати свій перший профіль.

У кожному профілі є низка окремих опцій, які ви можете налаштувати. Перша область дає змогу перепризначити кожну кнопку на краю DualSense, а також застосувати призначення кнопок до кнопок "Назад". Варто зазначити, що це нічого не оновлює в грі, в яку ви граєте, тому, якщо на екрані відображається підказка кнопки, вам потрібно буде пам'ятати, де ви її зіставили. Другий розділ дає змогу регулювати мертві зони аналогового джойстика, а також вибирати з попередньо встановлених кривих чутливості. Останній розділ дає змогу налаштувати мертві зони для аналогових тригерів. Є також опції для регулювання вібрації та адаптивної інтенсивності тригера.

DualSense Edge - налаштування та користувацький інтерфейс

Під час першого під'єднання DualSense Edge система запропонує вам здійснити "екскурсію" контролером, перейшовши до його функцій. Після цього ви можете почати перепризначати кнопки.

Ви можете мати кілька профілів, а потім перемикатися між ними за допомогою меню функцій, навіть у середині гри.

Ви також можете внести ті самі зміни, що і в стандартний контролер, включно з регулюванням інтенсивності тригерного ефекту, рівнів вібрації і яскравості вбудованих джерел світла контролера.

DualSense Edge - час автономної роботи

Однією з областей, яка не бачила ніяких істотних поліпшень порівняно зі стандартним DualSense, є термін служби вбудованої акумуляторної батареї, що було поширеною скаргою контролерів PlayStation протягом багатьох років.

Приблизний час роботи від одного заряду 4-6 годин. Це число може і, ймовірно, буде варіюватися, оскільки воно багато в чому залежить від типу гри, в яку ви граєте, і від того, які функції часто використовує контролер - зокрема, що частіше виникають тактильні "пожежі", то коротший час автономної роботи. Sony не дала ніяких офіційних цифр щодо очікуваного часу автономної роботи DualSense Edge, але можна з упевненістю сказати, що це безумовно не довше, ніж у стандартному контролері DualSense.

Вердикт

Майже втричі дорожча за стандартний контролер DualSense, ціна в 200 доларів для DualSense Edge є здоровенною для більшості казуальних гравців. Проте в контролері є тонна фантастичних технологій, які практично такого ж розміру і форми, до яких ви вже звикли. Функціональні кнопки працюють дуже добре, щоб ви могли швидко створювати, налаштовувати і відскакувати між користувацькими профілями, а користувацький інтерфейс гладкий і інтуїтивно зрозумілий. Змінні кнопки задньої панелі зручні й почуваються природним розширенням контролера. І з легко замінними модулями аналогового джойстика вам не доведеться турбуватися про заміну всього контролера, якщо ви відчуваєте дрейф джойстика. Єдина скарга - відсутність істотного збільшення часу автономної роботи - давній слабкий момент контролерів PlayStation - але загалом це фантастичний дебют для першого контролера "про" рівня Sony.

Додати коментар
Ще статті за темою