Знижка -10% на весь асортимент преміального бренду Nomad Побачити все 🤑

Заряджай всі пристрої одночасно! Знижка -15% на бездротові зарядки CasePro До покупок ⚡️

Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні аксесуарів на суму від 999 грн 🤑

Beats Studio Pro: огляд навушників

Beats Studio Pro: огляд навушників

в iCases Blog

Beats Studio Pro має кілька покращень порівняно з попередньою версією.Однак ці оновлення недостатньо значні, щоб зробити їх кращими. Давайте розбиратися. 

Безпровідні навушники Beats Studio Pro Black (MQTP3)
Безпровідні навушники Beats Studio Pro Black (MQTP3)
5.0 (2 оцінок)
9 799 грн

Останнім часом Beats приділяє велику увагу випуску нових продуктів. З'явилися нові кольори для Fit Pro, а також навушники Beats Studio Buds +. І ось тепер з'явилися нові навушники Beats Studio Pro — оновлена версія навушників із шумозаглушенням Studio 3 від цього аудіобренда.

Ключове слово тут — «оновлення». Це не зовсім нова модель навушників, а стара модель з деякими новими функціями, поліпшеннями і кількома дивними дизайнерськими рішеннями. У наявності є порт USB-C, новий футляр і режим прозорості. А що стосується решти, що ж нового в цих навушниках?

Beats Studio Pro: ціна та наявність

Коли навушники Beats Studio Pro з'явились в продажу в магазинах, їхня вартість становила $349. Це абсолютно така сама ціна, за яку ви можете придбати навушники Beats Studio 3 просто зараз в Apple Store, і це робить їх доволі привабливим вибором порівняно з більшістю поточних конкурентів.

Beats Studio Pro: дизайн

Це розділ, який може викликати розбіжності, але я вважаю, що навушники Beats Studio Pro мають непоганий вигляд. У гіршому разі, вони нейтральні, і логотип Beats тут має досить стриманий вигляд. Вони дуже схожі на попередню модель, хоча й отримали кілька приємних оновлень.

Логотипи збоку навушників стали менш помітними, з м'якими акцентами з матового металу, замість більш блискучих варіантів на попередній моделі. Такі ж акценти тепер присутні і на наголов'ї, замінивши хромовані деталі на щось більш стильне. Крім цього, це всього лише навушники — навушники, які тепер доступні в більш приглушених кольорах. Ці кольори — чорний, темно-коричневий, синій і бежевий, мають приємне матове оздоблення, хоча, на жаль, матова поверхня залишає відбитки пальців, і одразу після розпакування ви стиратимете їх із поверхні.

Beats Studio Pro: якість збірки

На жаль, навушники Beats Studio Pro дещо не відповідають очікуванням. Від самого моменту, коли ви виймаєте їх з дивного чохла, про який ми поговоримо пізніше, вони здаються нестійкими, пластмасовими і брязкаючими. Вони розкладаються з двома незручно відчутними клацаннями, коли амбушюри опускаються вниз у робоче положення, а під час регулювання розміру навушників відчувається неприємне стиснення в невідповідних місцях.

Якщо взяти їх за амбушюри і швидко струснути, увесь навушник дзвенить, наче всередині його повно гайок — за $350 такі навушники не створюють відчуття гідного продукту. Амбушюри занадто тонкі, і хоча штучна шкіра, якою вкрито амбушюри, м'яка і приємна на дотик, самі амбушюри не володіють достатньою м'якістю. Однак тримач із силікону зверху, що проходить по верхній частині голови, відчувається добре, хоча і трохи тонкий.

Уся конструкція навушників залишає враження, ніби це стара модель, яка далеко не є найякіснішою. Я не відчуваю впевненості просто кидати їх у сумку, як я міг би зробити з іншими. Хоча частково проблеми може бути пов'язана з новим чохлом... сумкою? Футляром? Чим завгодно. Загалом, це не твердий кейс, який ви могли б знайти в інших навушниках, а м'який чохол, у який ледве-ледве вміщаються самі навушники.

На мою думку, цей чохол є кроком назад порівняно з попередньою моделлю. Хоча жорсткий чохол у формі таблетки для Studio3 був дивним за формою, принаймні він був досить міцним, щоб забезпечити впевненість, коли ви поміщаєте навушники в сумку. Цей новий м'який чохол набагато менше вселяє впевненості, і поміщати навушники в нього набагато складніше, оскільки відкрити чохол досить широко, щоб помістити складені навушники, набагато важче, ніж слід було б. Порівняно з чохлом для AirPods Max він кращий, але порівняно з твердим чохлом, який тепер став стандартом в індустрії і надається практично з усіма іншими Bluetooth-навушниками з поверхневим розташуванням, цей чохол залишає бажати кращого.

Beats Studio Pro: комфорт

Для мене навушники Beats Studio Pro не дуже зручні. Найбільша проблема — це тиск на голову, який необхідний, щоб навушники залишалися на місці. Інші виробники змогли впоратися з цією проблемою, але схоже, що це щось, що продовжує просідати у Beats і, певною мірою, в Apple загалом. Навушники занадто жорсткі і на моїй більш-менш-середній голові вони натискають занадто сильно на голову.

На щастя, амбушюри та їхні подушечки досить великі, щоб охоплювати вуха, тому сила притиснення не передається туди. Однак амбушюри, як я вже згадував раніше, не особливо приємно відчуваються навколо вух. Дешевша піна занадто сильно стискається, і через деякий час ви можете відчути, як пластик починає відчуватися і чинити тиск навколо вух.

Подушка з силікону на наголов'ї занадто тонка. Усе це разом — тонке наголов'я, сильне стиснення і занадто м'які амбушюри створюють дуже незручну пару навушників, які з часом викликають дискомфорт під час носіння. Принаймні, вони не спадають при енергійних рухах головою, що завжди є плюсом.

Beats Studio Pro: особливості

Beats взяли деякі характеристики з попередньої моделі і додали в неї нові. Ось тут починається позитивний розвиток для Studio Pro, завдяки деяким цікавим додатковим функціям, які тепер стали галузевим стандартом. Почнемо з поліпшеної системи шумозаглушення, що працює на новому власному чипі від Beats — і так, вона дійсно хороша. Шумозаглушення покращено порівняно з попередньою моделлю і виявляється стабільним. Одну обіцянку виконано. Є невелика слабкість у високій частоті, пропускається деякий шум високих частот, але більшість систем шумозаглушення страждають від цього, тому ми пробачимо Studio Pro за це.

Також додано режим прозорості, і він досить хороший. Увімкнувши його, мікрофони, які зазвичай використовуються для шумозаглушення, змінюють свою функцію і передають шум зовні прямо у ваші вуха. Двічі натиснувши кнопку ввімкнення, шумозаглушення вимикається, а режим прозорості вмикається. Корисна і швидка активація, дуже зручно. 

У навушниках є вбудований голосовий помічник Siri, який дозволяє активувати його на пристроях Apple за допомогою звичної команди «Hey, Siri!». Ви можете використовувати Siri, щоб запустити таймер, вимкнути світло, коли ви читаєте з навушниками на голові, або перемикати, ставити на паузу та відтворювати треки без натискання будь-яких кнопок.

Також, щоб змінити гучність, ви можете натискати на дві кнопки, що дуже клацають, на бічній стороні навушників. Чесно кажучи, я в принципі підтримую більше фізичних кнопок на технічних пристроях, і радий бачити їх тут, але хотілося б, щоб вони були реалізовані краще. Вони працюють нормально, зі швидким клацанням ви можете зупиняти, відтворювати і регулювати гучність, але звук, який вони видають, жахливий. 

Утім, є ще кілька хороших моментів, які допоможуть забути про гучні кнопки. Один із них — новий (нарешті) порт USB-C на правій чашці навушника. Він використовується для зарядки навушників, а також для використання внутрішнього ЦАП через USB-аудіо. Це означає, що ви можете слухати музику з роздільною здатністю 24 біт/48 кГц через USB-кабель, використовуючи вбудований ЦАП навушників. Якщо ви дійсно хочете оцінити, що може запропонувати нова звукова архітектура, тоді вам варто використовувати 3,5-мм роз'єм для навушників на лівій чашці. Це омине внутрішній ЦАП і дасть вам змогу використовувати свій власний — це приємна особливість і також означає, що ви зможете використовувати навушники, коли в них закінчиться заряд батареї.

Батареї прослужать вам близько 40 годин за вимкненої системи активного шумозаглушення, що нині є звичайною характеристикою. Зарядка займе кілька годин, хоча швидка зарядка протягом десяти хвилин дасть вам чотири години відтворення завдяки технології Fast Fuel від Beats.

Також новою функцією навушників є адаптивна просторова звукова сцена, яку легко активувати та вимкнути на iPhone — достатньо торкнутися значка гучності в контрольному центрі, і перемикач буде внизу екрана. Це робить звук музики або контенту, який ви дивитеся, таким, що звучить так, наче він іде з усіх боків, хоча й не досконало. Однак для музики, яка не була записана з урахуванням просторового звуку, це може розріджувати звук і зробити його звучання крихким і дратівливим, тому його варто вимкнути.

У разі перегляду фільмів на iPad ця функція добре себе проявляє, і музика з використанням просторового звуку звучить нормально, якщо вам подобається трохи штучного відчуття. Проблема виникає з відстеженням руху голови і просторовим звуком — це звучить і виглядає не дуже добре. На AirPods Max загасання звуку звучить природно, хоча й трохи неприємно, а тут воно більше нагадує перемикання звуку зліва направо, різко переміщаючи звук із вуха у вухо. Просто вимкніть цю функцію, це фішка, яка тут не працює.

Beats Studio Pro: звук

Від Beats заявляють, що з'явився новий звуковий підпис з використанням нових динаміків, які, як стверджують, знижують спотворення, навіть при високій гучності. Вони справді впоралися з цим — спотворень практично немає. Однак проблема полягає в тому, що звук став тонким у середньому діапазоні, з посиленими низькими середніми частотами і сибілянтним високим кінцем.

Візьмемо, приміром, трек «Dendrofil for Yggdrasil» гурту Kvelertak — енергійний трек, що потребує середнього діапазону, щоб звук вдарив по душі. Натомість різкі звуки затьмарюють все інше, і посилені низькі середні частоти змішують менш помітні середні частоти в кашу спотворених гітар, ударних барабанів і вокалів, які кричать.

Звичайно, для хіп-хопу вони виступають трохи краще. Особливо виділяється трек «DNA» Кендріка Ламара, з потужним басовим звуком і пронизливим голосом Кендріка. Але чи варто порівнювати цю продуктивність з іншими навушниками на ринку? Ні, зовсім ні — тут брак саб-баса відбирає деяку відчутність від програвання і залишає трек з відчуттям трохи порожнечі. Крім того, ці пронизливі високі частоти повертаються, додаючи ще більше стомлюючої енергії до звуку. Можливо, вони краще справляються з хіп-хопом, але тут все одно є значні проблеми.

Beats Studio Pro: висновок

Загалом, профіль звуку і продуктивність навушників Beats Studio Pro залишають бажати кращого і викликають дивне відчуття. Недолік саб-баса і середнього діапазону сильно позначається на звучанні, а надмірно посилені низькі, середні і високі частоти тільки погіршують ситуацію. Давайте скажемо так — якби їхня ціна була в межах $150-$200, ці проблеми були б менш значущими. Але за $350 від них очікуються більш високі стандарти, і вони просто не відповідають цьому очікуванню.

На ринку існує величезна кількість альтернатив навушникам Beats Studio Pro, на які варто звернути увагу. Наприклад, навушники Sennheiser Momentum 4 звучать краще і мають ефективнішу систему шумозаглушення, при цьому їхня ціна на $40 нижча. Взагалі, стара модель навушників Sony WH-1000XM4 звучить краще і можна знайти їх навіть дешевше, якщо постаратися пошукати.

Навушники Beats Studio Pro трохи розчарували. У Beats була можливість створити щось з нуля, з новим дизайном, звуковим профілем і ще більшою кількістю нових функцій, і водночас зберегти хорошу ціну. За цю ціну навушники Beats Studio Pro не є хорошим вибором, і мені справді шкода це говорити.

Додати коментар
Ще статті за темою